Sulge
Tasuta transport, koos mahalaadimisega.
Tarneaeg kuni 7 tööpäeva.
Järelmaksu võimalus.

Meist

Oleme aiamajade, mänguväljakute ja kümblustünnide edasimüüja, kes pakub laia valikut kvaliteetseid ja stiilseid puitkonstruktsioone.

Usume, et et aiamaja on rohkem kui lihtsalt koht, kus aega veeta. Meie valikus on erineva suuruse, stiili ja otstarbega aiamajad, mis vastavad erinevatele vajadustele ja eelistustele.

Peame oluliseks loodust säästvaid ehituslahendusi ja kindlaid kvaliteedistandardeid – selleks, et ​sinu puittoode kestaks aastaid kauni ja tervena. Seetõttu anname alati ka aiamaja üleandmisel aiamaja hoolduse nõuandeid.

Meie pakutavate puittoodete tootmisprotsessis kasutatakse ära kõik materjalid, et vältida jääkide teket. Tooted on naturaalsest puidust, mis tähendab, et iga puitkonstuktsioon on pisut omanäoline ja eriline.

Meie eesmärk on täita kõik sinu soovid ja vajadused seoses aiamaja ehitamisega. Võid julgelt meie poole küsimustega pöörduda ka peale ostu.

WOOD 2 OÜ

Registrikood: 14979542
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pajude pst 24, 10915

Tõnu Riistop

Tõnu on üks asutajatest, kes hoolitseb ostu, müügi ja konsulteerimise eest. Ta vaatab, et kõik sujuks nii, nagu peab. Arvatavasti vastab just tema sinu telefonile. Kui ta just aiamajadega ei tegele, võib teda näha hoopis Kaitseliidus tegutsemas.

Inga Sammal

Inga on meie loominguline jõud, kes vastutab reklaamide kujundamise, kirjavahetuste ja raamatupidamise eest. Ta on Hiiumaalt pärit tüdruk, kelle loomingulisus toob teieni uudised ja reklaamid.. Inga annab meie tiimile mitmekesisust ja innovaatilisust. Väljaspool firmat on Inga tegev Kaitseliidus.