Sulge
Tasuta transport, koos mahalaadimisega.
Tarneaeg kuni 7 tööpäeva.
Järelmaksu võimalus.

Aiamaja paigaldus

Aiamaja transporditakse valmisdetailidena. Pakk sisaldab detaile, mis maja püstitamiseks vajalik: süvaimmutatud vundamendiprussid, hööveldatud täispunniga põranda- ja katuselauad, tapitud seinadetailid, pärlinid, klaasitud uksed-aknad, liistud katusele ja põrandale, paigaldusvahendid nagu kruvid ja naelad jms.

Pakk kaalub umbes 300-3000 kg.

SOOVITUS: Enne täielikku kokkupanekut hoia tootepakki kuivas kohas, eemal otsesest maapinnaga kokkupuutest ning kaitstuna ilmastikutingimuste (nt niiskus, päike) eest. Ära hoia tootepakki köetavas ruumis. Kõik puitdetailid on valmistatud looduslikust puidust ning vajavad ilmastikuolude eest kaitseks töötlust puidukaitsevahenditega.

Aiamajaga tuleb kaasa kaasa detailne paigaldusjuhend, mille järgi on aiamaja paigaldus lihtne ja kiire. Enne maja paigaldamist soovitame hoolikalt läbi lugeda paigaldusjuhendi. See aitab vältida probleeme ja säästa aega.  

Et töö sujuks veelgi ladusamalt, võib soovi korral kaasata abilise, eriti suuremate majade paigaldamisel.

PAIGALDAMISEKS ON VAJA:

Vesilood, nuga, redel, kruvikeeraja, mõõdulint, haamer, saag, tangid, akutrell, kaitsekindad.

Katusekatte paigaldamisel on abiks klambripüstol, mis teeb töö oluliselt lihtsamaks.

Aiamaja paigaldamisel on oluline alustada korralikult ettevalmistatud vundamendist. Kuigi betoonist vundament võib olla üks võimalus, on olemas ka mitmeid teisi sobivaid valikuid.
Alternatiivsed materjalid, mis sobivad vundamendiks:

✓kergblokid
✓betoon-või kõnniteeplaadid
✓lint-või postvundament

Need tuleb süvendada ja tagada, et need oleksid korralikult loodis, et vältida hilisemat vundamendi vajumist.

VUNDAMENT

Valmista vundament ette, nii et selle ülemine serv oleks maapinnast vähemalt 5 cm kõrgemal. Vundamendiprussid peaksid toetuma igast küljest sammuga, mis ei ületa 50-60 cm. Veendu ka, et maja põranda all oleks piisavalt õhuavasid tuulutamiseks.

Et maja paigaldamine sujuks probleemideta, on oluline tagada täiesti tasane ja horisontaalne alusraam.