Sulge
Tasuta transport, koos mahalaadimisega.
Tarneaeg kuni 7 tööpäeva.
Järelmaksu võimalus.

FAQs

Frequently Asked Questions

Iga majaga tuleb kaasa detailne paigaldusjuhend, mille järgi on aiamaja paigaldamine lihtne. Aiamaja paigaldamiseks on vajalikud vundamendi ettevalmistus ja mõned tööriistad. Täpsemalt saad infot siit
Aiamajasid peaks regulaarselt hooldama, et nad püsiksid kaua ilusana ja et saaksid neid kaua nautida. Soovitame puidust aiamaju regulaarselt puhastada, värskendada puidukaitsevahendiga ja kontrollida katuse ning muude komponentide seisukorda.
Jah, pakume. Paigaldust küsi: Kontakt: Tõnu Riistop, tel 555 77 462, tonu@suveleht.ee Kõiki meie aiamaju on võimalik ka ise paigaldusjuhendi abil paigaldada. Et paigaldus sujuks ladusamalt, soovitame kaasata abilise, eriti suuremate majade paigaldamisel.
Aiamaja ehitamise aeg sõltub sellest, kas konkreetne toode on laos olemas või hakatakse seda tootma. Kui kaup on laos olemas, kulub üldiselt tellimuse sisse andmisest kuni maja kohaletoimetamiseni 3-7 päeva. Kui kaup pole laos olemas, lepime tarneaja eraldi kokku. Pärast tellimuse tegemist võtab meie logistik sinuga ühendust, et täpsustada kohaletoimetamise aeg ja aadress.
Sobiva ajamaja mudel tuleks esmalt valida vajaduste järgi. Kas vajad täisvarustuses välikööki kõige sinna kuuluvaga või vajad lihtsalt ruumi asjade hoiustamiseks? Võibolla vajad hoopis lisaruumi külaliste võõrustamiseks? Kui vajadus on selge, tuleks mõelda stiilile. Soovid sa minimalistlikku, kaasaegset või hoopis maalähedast stiili aiamaja? Meie veebilehelt leiab erinevaid aiamajade mudelid koos piltide ja kirjeldustega. Võid alati võtta ka meie tiimiga ühendust nõu pidamiseks.