Sulge
Tasuta transport, koos mahalaadimisega.
Tarneaeg kuni 7 tööpäeva.
Järelmaksu võimalus.

Aiamaja hooldamine

Aiamaja hooldamine on oluline, et tagada selle ilu ja vastupidavus aastateks. Siin on mõned praktilised näpunäited aiamaja hooldamiseks:

Viimistlemata puit (välja arvatud vundamendiprussid) muutub aja jooksul halliks ning võib tekkida sine ja hallitus. Et kaitsta puitu seenhaiguste, putukakahjustuste ja mädaniku eest, on oluline puidudetailid viivitamatult puidukaitsevahendiga katta

Soovitame enne aiamaja kokkupanekut katta põrandalauad eelnevalt puiduimmutusvahendiga. Oluline on tähelepanu pöörata eriti laudade alumistele külgedele, millele pärast maja kokkumonteerimist enam ligi ei pääse. Puiduimmutusvahend aitab takistada niiskuse sisseimbumist puitu, tagab parema kaitse niiskuskahjustuste eest ning aitab pikendada puidu eluiga. Kui vajad nõuandeid või soovitusi sobivate puiduimmutusvahendite osas, võid alati meie poole pöörduda.

Meie soovitus on kindlasti pöörata tähelepanu ka uste ja akende töötlemisele puiduimmutusvahendiga – oluline on seda teha nii seest- kui ka väljastpoolt. Nii kaitsed neid kõveraks tõmbumise eest.

Peale aiamaja paigaldust soovitame lõpliku viimistluse jaoks kasutada spetsiaalset ilmastikuolude eest kaitsvat värvi. See tagab puidule vajaliku kaitse niiskuse ja UV-kiirguse vastu, hoides seda kaunina aastast aastasse. Ära kunagi värvi otsese päikese käes ega vihmase ilmaga. Lase end erialaspetsialistil nõustada töötlemata okaspuu jaoks mõeldud värvide osas ja järgi värvitootja juhiseid.

Soovitame iga kuue kuu tagant maja põhjalikult üle vaadata ja vajadusel teha pisiparandusi. Aiamaja hooldamine ja värvimine pikendab oluliselt aiamaja eluiga ning säilitavab selle sära ja vastupidavuse ka tulevikus.